Wirtualne przymierzalnie

wirtualna przymierzalnia Nie bez cienia przesady wirtualne przymierzalnie wydają się być nowinką techniczną która może w przyszłości zastąpić tradycyjne przymierzalnie dając klientom możliwość przymierzania ubrań niemalże tak samo jak gdyby rzeczywiście znajdowali się w sklepowej przymierzalni. Taka zmiana w przypadku sklepów internetowych jest w zasadzie pożądaną zmianą zarówno przez samych sprzedawców jak i ich klientów. O wiele łatwiej jest wszak wybrać ubrania jeśli mamy możliwość ich przymierzenia.

Do najnowocześniejszych jak na razie przymierzalni internetowych zaliczyć możemy takie, w przypadku których użytkownicy mają możliwość swobodnego przymierzania ubrań, do czego wykorzystuje się obraz z kamery internetowej. Jest to nowinka techniczna która cieszy się sporym zainteresowaniem, w dużych i znanych sklepach odzieżowych pojawiają się nawet specjalne kamery gdzie klienci mają możliwość wypróbowania tej technologii, być może nie jest ona jeszcze doskonała, jeśli chodzi o możliwość doboru ubrań dla kupujących, ale jest to bynajmniej znakomity krok naprzód.

Jak na razie jednak aby sprawdzić czy dane ubranie faktycznie będzie na nas pasować najlepiej jest wybierać te sklepy internetowe w których do dyspozycji mamy wirtualną modelkę, najlepiej jeśli istnieje przy okazji możliwość zmiany wyglądu jej sylwetki, tak aby jak najbardziej przypominała ona nas samych, dla klientów sklepów internetowych tego rodzaju możliwości pozwalają na znakomite dopasowanie kupowanych ubrań, jest to z wielu powodów oczywiście dobry sposób wirtualnego przymierzania swoich ubrań, nie wymagający od kupujących dużego wysiłku w kontekście przygotowania swojego wirtualnego modelu, wręcz przeciwnie powinno się to odbywać możliwie szybko, na przykład podczas rejestracji użytkownika, gdzie i tak podaje się pewne dane o sobie, dotyczące wyglądu, informacje te mogą być w przyszłości wykorzystane także przez wirtualnego stylistę o ile w sklepie internetowym dostępne jest tego rodzaju oprogramowanie. Wirtualny stylista pomoże się nam oczywiście odpowiednio do danej sytuacji ubrać, podpowiadając jakie kreację wybrać, a czego lepiej jest przy danym typie sylwetki po prostu unikać.

Podobne wpisy:

Tagi: ,

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź