Torebki damskie na ramię – wygoda, szyk i elegancja

Torebki damskie na ramię – wygoda, szyk i elegancja

Jak cię widzą, tak cię piszą – to powiedzenie znane każdej z nas. A co można powiedzieć o kobietach, które noszą torebki na ramię? Na pewno dużo, dlatego zestawimy, jakie cechy prezentują tak zwyczajne (a może właśnie niezwyczajne?) przedmioty, jak torebki damskie na ramię.

Wygoda

Jeśli jesteś fanką torebek na ramię, zwłaszcza tych z dłuższym paskiem, oznacza, że po prostu lubisz wygodę. Taką torebkę można powiem powiesić na ramieniu, przełożyć przez ciało i mieć wolne ręce, a jednocześnie obok siebie wszystkie potrzebne rzeczy. Wygoda to element, na który zwraca uwagę niemal każda kobieta, chociaż nierzadko zdarza nam się przecież zakładać niewygodne szpilki i torebkę z krótkim uchem tylko po to, żeby wyglądać zachwycająco. Jednak na co dzień – torebki damskie na ramię!

Bezpieczeństwo

Torebki na ramię mają przede wszystkim dać również poczucie bezpieczeństwa, ponieważ wszystkie rzeczy masz blisko siebie, niemal jak ubranie nałożone na ciało. Poza tym taką torebkę, zwłaszcza jeżeli przełożymy pasek przez ciało, bardzo ciężko jest nam szybko ściągnąć, a to tego najczęściej boją się kobiety.

Fantazja

Nie da się ukryć, że to właśnie wśród torebek na ramię znajdziemy największą ilość wzorów, kolorów i modeli. Dlatego każda kobieta, która ma torebkę na ramię, ma również sporą dawkę fantazji. Nawet jeśli służy ona tylko do tego, żeby idealnie połączyć torebkę i stylizację.

Nieśmiałość

Niestety, jak okazało się w różnych badaniach, kobiety które noszą torebki damskie na ramię założone lub, co gorsza, przełożoną przez ciało, mogą zostać odebrane jako niepewne siebie i nieśmiałe. Dlatego częściej na spotkania biznesowe wybiera się kuferki i aktówki, które można trzymać w ręce tuż przy ciele. Być może jest to również dobry sposób na randkę? Jeśli chcesz wypaść jako osoba pewna siebie, użyj krótkiego paska w torebce lub ogranicz się do zarzucenia jej na ramię, nie przewieszaj jej przez całe ciało!

Jak widzisz, torebki damskie na ramię mają różne cechy, jednak nic nie odbierze im miana najpopularniejszego typu torebki. Każda kobieta ma w swojej szafie przynajmniej jedną torebkę na ramię.
Zobacz też: https://www.melon.pl/torebki-damskie/

Podobne wpisy:

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź