Shopper bag – torba, którą kochamy

Shopper bag – torba, którą kochamy   Torebka to ten detal damskiej garderoby, który musi się znaleźć w każdej damskiej szafie. Większość kobiet nie ogranicza się jedynie do jednej torebki, ma ich przynajmniej kilka i dobiera je w zależności od okazji. Fasony torebek zmieniają się bardzo często, niemal w każdym sezonie. Są jednak i takie, które nie wychodzą z mody od kilku lat. Są wśród nich shopper bag, czyli spolszczone shopperki.

Projektanci, którzy stworzyli pierwszą shopper bag za wzór wzięli duże, pojemne i bardzo mocne torby na zakupy. Shopperka nie jest jednak torbą, która sprawdza się wyłącznie podczas zakupów. Choć niezwykle prosta i skromna przydaje się w wielu sytuacjach. W jakich, o tym napiszemy w dalszej części.

Shopperki szyje się z bardzo różnych tkanin, a ilość kolorów, w których możemy je kupić może nasz przyprawić o ból głowy. Wiele shopperek wyróżnia się niezwykle oryginalnymi, ciekawymi zdobieniami. Bardzo modnym trendem są shopperki z przywieszkami. Tutaj mamy bardzo duże pole do fantazji. Możemy wybrać bardzo oryginalną przywieszkę, która podkreśli nasz indywidualny styl i charakter. Do wyboru są także shopperki bez żadnych ozdób, które szczególnie przypadną do gustu tradycjonalistkom.

O tym, na jaką okazję shopperka okaże się nieoceniona zadecyduje materiał, z którego została uszyta. Do wyboru mamy między innymi shopper bag uszyte z bawełnianych lub lnianych tkanin. Tego torby sprawdzą się w wakacyjnych lub sportowych stylizacjach. Są pojemne, przydadzą się więc na spacerze z maluchami, czy na wycieczce za miasto. W sklepach znajdziemy również shopperki ze skóry. Szyje się je głównie ze skóry naturalnej, ale także panie, które nie tolerują ubrań i dodatków tego typu, znajdą coś dla siebie. Są shopper bag szyte ze skóry ekologicznej. Skórzane shopperki sprawdzają się jako dodatek do eleganckich stylizacji.

Kupując shopperką zwracajmy uwagę nie tylko na jej kolor i materiał, z którego jest uszyta. Shopperka idealna ma mocną, nylonową podszewkę i usztywnione, często wzmocnione okuciami, dno. 

Podobne wpisy:

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź