Najlepszy krem do twarzy

Znam pewną kobietę, która w wieku 52 lat postanowiła postawić na siebie i z brzydko mówiąc, kury domowej, zmieniła się w bizneswoman. Skończyła studia chemiczne, jednak swoją karierę poświęciła na rzecz wychowania dzieci.

Kiedy dzieci urosły, skończyły studia i same założyły rodziny, kobieta postanowiła stworzyć biznes, o którym zawsze skrycie marzyła, a przy tym, jako niezrealizowany chemik, chciała stworzyć najlepszy krem do twarzy.

Najlepsze kremy

W tej kategorii postanowiła wyprodukować najlepsze kremy do twarzy 40+ i najlepszy, wyjątkowy na polskim rynku kosmetycznym, krem do twarzy 30+. Ze swoim mężem, również chemikiem ze starej, zakupionej przez nich hali, stworzyła najpierw laboratorium medyczne i świadczyła usługę badania karm dla zwierząt. Po czasie, kiedy laboratorium zaczęło same na siebie zarabiać, stwierdziła, że to jest ten moment, w którym w końcu może poświęcić się swojej pasji i zacząć tworzyć naturalne kremy do twarzy 40+. Poprosiła do współpracy swoją znajomą zielarkę, a także córki, które zaraziły się pasją matki. Tak oto jej marzenie, o którym nie myślała, że się spełni, zaczęło nabierać realnych kształtów.

Krem do twarzy

Najlepszy krem do twarzyPo licznych próbach i porażkach, wzlotach i upadkach, udało się jej stworzyć najlepszy krem do twarzy. Taki, za który zapłaciłaby każdą cenę, byle tylko móc mieć go na swojej łazienkowej półce. Chciała podzielić się nim z kobietami w całym kraju, a potem, kto wie, może w całej Europie? Jednak jej trzydziestoletnie córki namawiały matkę mocno, by zajęła się również kobietami w jej wieku, które narzekają na brak kremu dla ich cery na polskim rynku kosmetycznym. I tak pojawił się krem do twarzy 30+, który zrobił furorę. Kobiety rzuciły się po sklepów, koleżanki polecały go swoim koleżankom i tak, dzięki marketingowi szeptanemu, krem do twarzy 30+ zebrał wszystkie możliwe nagrody przyznawane najlepszym jakościowo kosmetykom. Jest to przykład tego, że nigdy i pod żadnym pozorem nie możemy się poddawać i nigdy nie jest za późno na wprowadzenie zmian w naszym życiu.

Podobne wpisy:

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź