Kilka słów o ubraniach w geometryczne wzory

Geometryczne wzory są trendy już od pewnego czasu. Będą modne także nadchodzącej wiosny. Jak warto je nosić? Czy to wzory, które pasują tylko bardzo młodym kobietom?

Kilka słów o ubraniach w geometryczne wzoryUbrania w geometryczne wzory będą na topie już kolejny sezon. Decydując się na noszenie takich ubrań naprawdę jest w czym wybierać. Modne są bowiem zarówno wielkie trójkątne lub prostokątne plamy, jak również bardzo subtelne rzuciki. Na topie są także wzory w stylu op-art. Bardzo często wzory te są zestawiane w kontrastujących ze sobą kolorach. Ubrania w geometryczne wzory możemy nosić na każdą okazję. W wersji wieczorowej powinny one być uszyte z lejących się i cienkich tkanin.

 

Jeżeli chodzi o kolorystykę to największym hitem jest połączenie czerni i bieli. Ale możemy nosić także inne zestawienia kolorystyczne. Nie bójmy się łączyć zieleni i błękitów na przykład z odcieniami beżowymi. Duże wzory geometryczne dają wiele możliwości stworzenia niepowtarzalnych stylizacji, do tego bardzo skutecznie można nimi wymodelować sylwetkę: podkreślić jej największe atuty, a ukryć te, które nie są naszą najmocniejszą stroną. Odpowiednio zestawiając ubrania pod względem kolorów i fasonów możemy optycznie poszerzyć zbyt wąskie partie ciała, ale możemy też osiągnąć efekt zupełnie odwrotny. Jeśli wybierzemy ciemną spódnicę – wyszczuplimy biodra, a talię stworzymy wybierając skośny wzór na wysokości pasa.

W ubrania w geometryczne wzory nie musimy ubierać się tworząc Total look. Wystarczy na przykład założyć jedynie T-shirt.

 

Pamiętajmy, że wykończeniem każdej stylizacji zawsze są dodatki. One także powinny być modne. Obecnie nosi się torebki kopertówki (w wersji wieczorowej), na co dzień modne są duże, bardzo pojemne modele torebek. Warto zainwestować także w zakup modnych, dużych naszyjników.

 

Ubrania w geometryczne wzory to nie tylko propozycja na co dzień dla młodych kobiet i dziewczyn. Można z nich stworzyć także bardzo udaną stylizację na wieczór. Szeroki wybór wzorów geometrycznych sprawia, że także dojrzałe kobiety znajdą coś dla siebie. 

Podobne wpisy:

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź