Jakie buty do biegania kupić?

Jakie buty do biegania kupić?Zastanawiasz się nad zakupem dobrych sportowych butów? Zależy Ci, aby podjęta decyzja o kupnie była podyktowana słusznymi pobudkami? Poniżej mamy dla Ciebie kilka propozycji marek, które wypuściły na rynek warte uwagi buty treningowe.

Jedną z nich jest na pewno Hoka One One – maksymalizm z niskim dropem. Znakiem charakterystycznym elementem butów Hoka One One jest „przerośnięta” podeszwa. Jest bardzo wysoka zarówno z tyłu jak i z przodu oraz wyprofilowana w „kołyskę” tak, aby wspomagać naturalne przetaczanie się stopy. Naturalności pomaga też niski drop. Co ciekawe, choć to jedne z najlepiej amortyzowanych butów na rynku to nie są butami wyłącznie asfaltowymi. Bardzo dużo modeli Hoka to buty terenowe.

Buty Mizuno – jedyne w swoim rodzaju

Mizuno cenimy za stabilność, lekkość, czy dużo miejsca na palce. Mizuno to buty z gatunku tych, których nie da się w większości pomylić z innymi. W większości oparte są o system Wave, który daje specyficzną sztywność i stabilność pod piętą. Dzięki temu nawet neutralne Mizuno mogą być używane przez osoby z lekką nadpronacją. Mizuno też są znane z lekkości i stosunkowo szerokich cholewek. Dla osób o szerszych stopach, mogą być bardzo dobrym rozwiązaniem. Dla tych, którzy lubią luz z przodu stopy – także.

Nike? Po pierwsze wygoda, po drugie design

Nike – wygoda, miękkość, design. Nike nie da się ukryć, że aspekt wizualny też jest brany pod uwagę podczas zakupu butów. A w tej kategorii Nike wygrywa. Praktycznie każdy model, jaki wypuszczają wygląda tak, że od razu chciałoby się w nim biegać. Poza tym są to buty wykonane z dużą dbałością o komfort biegania. Bezszwowe wykończenie już od kilku sezonów jest w Nike standardem. Bardzo dużo butów ma też język zintegrowany z wewnętrzną cholewką, co też poprawia komfort. Do tego dochodzi miękkość i „poduszkowata” wygoda butów marki Nike. Sklep biegowy pozwoli Ci się zaopatrzyć w dobre jakościowo buty treningowe, które posłużą Ci przez długi okres czasu. Zdecydowanie warto sięgać po sprawdzone rozwiązania, które pozwolą cieszyć się wyborem. Są to kwestie, które nie podlegają najmniejszej dyskusji w związku, z czym warto z nich właśnie zdawać sobie sprawę.

Podobne wpisy:

Brak komentarzy

Dodaj odpowiedź